Задать город Мариуполь по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Lords of the Sound «Oscar Music Awards» в Мариуполе - 1

Lords of the Sound «Oscar Music Awards»

Мариуполь, 05 марта 2018 г, 19:00
Драмтеатр Драмтеатр
Театральная пл., 1
Мариуполь
+380445905555
Продажа закрыта
"Oscar Music Awards" від Lords of the Sound. Відомий оркестр Lords of the Sound постійно дивує глядача та проявляє себе в абсолютно різних амплуа. Але, безперечно, візитівкою майстерного колективу є виконання музики до кінофільмів. Довгоочікувану програму "Oscar Music Awards" музиканти представили в Києві рік тому та відправилися з нею в довгий гастрольний тур по Україні та країнах Європи, провівши десятки концертів! На концерті ви дізнаєтеся цікаві факти про улюблені фільми, а відеоряд на великому екрані сприятиме повному зануренню. Lords of the Sound зіграють саундтреки тільки з тих кінострічок, що були нагороджені кіно-премією Oscar. Або, щонайменше, були номіновані на отримання нагороди. То ж, на концерті прозвучить жива симфонічна музика з таких культових кінокартин: Тихоокеанський рубіжГаррі ПоттерЗоряні війниГравітаціяСкажений МаксПочаток007: Координати Скайфол Титанік5 елементПірати Карибського моряМулен РужКримінальне чтивоІнтерстелларХрещений батькоПерл ХарборМатрицяТемний лицарЛаЛа-ЛендАватарВолодар ПерстнівГладіатор Ми запрошуємо кожного провести вишуканий вечір, насолоджуючись довершеною музикою у виконанні симфонічного оркестру. Вдягайте елегантне вбрання та відчуйте смак витонченості разом з Lords of the Sound! В концерті приймають участь музиканти оркестру Lords of the Sound. Солісти: Аліна Башкіна, Ярослав Радіоненко.Диригент: Віталій Саражинський.Продюсер: Андрій Новаторов.


Заказать и купить билеты на Lords of the Sound «Oscar Music Awards» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Lords of the Sound «Oscar Music Awards» в Мариуполе состоится 05 марта 2018 г, 19:00, Драмтеатр.

"Oscar Music Awards" від Lords of the Sound.

Відомий оркестр Lords of the Sound постійно дивує глядача та проявляє себе в абсолютно різних амплуа. Але, безперечно, візитівкою майстерного колективу є виконання музики до кінофільмів.

Довгоочікувану програму "Oscar Music Awards" музиканти представили в Києві рік тому та відправилися з нею в довгий гастрольний тур по Україні та країнах Європи, провівши десятки концертів! На концерті ви дізнаєтеся цікаві факти про улюблені фільми, а відеоряд на великому екрані сприятиме повному зануренню.

Lords of the Sound зіграють саундтреки тільки з тих кінострічок, що були нагороджені кіно-премією Oscar. Або, щонайменше, були номіновані на отримання нагороди. То ж, на концерті прозвучить жива симфонічна музика з таких культових кінокартин:

Тихоокеанський рубіж
Гаррі Поттер
Зоряні війни
Гравітація
Скажений Макс
Початок
007: Координати Скайфол
Титанік
5 елемент
Пірати Карибського моря
Мулен Руж
Кримінальне чтиво
Інтерстеллар
Хрещений батько
Перл Харбор
Матриця
Темний лицар
ЛаЛа-Ленд
Аватар
Володар Перстнів
Гладіатор

Ми запрошуємо кожного провести вишуканий вечір, насолоджуючись довершеною музикою у виконанні симфонічного оркестру.

Вдягайте елегантне вбрання та відчуйте смак витонченості разом з Lords of the Sound!

В концерті приймають участь музиканти оркестру Lords of the Sound.

Солісти: Аліна Башкіна, Ярослав Радіоненко.
Диригент: Віталій Саражинський.
Продюсер: Андрій Новаторов.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber